Nieuws

Laatste nieuws

We starten met adverteren Dukdalf!

28-03-2019

Vanaf maandag 15 april 2019 starten we met het adverteren van de 70 nieuwbouwappartementen Dukdalf op onze website. Per blok wijzen we de appartementen toe. We adverteren in totaal 6 keer. Op onze website vind je bij Nieuwbouw alle informatie en het advertentieschema. Heb je toch nog vragen dan kun je woensdag 10 april vanaf 13.00 tot 19.00 uur binnenlopen op ons kantoor aan de Bolswardervaart. Wij staan klaar om je vragen te beantwoorden.

Laatste nieuws

Heb je een vraag?

Kun je het antwoord op je vraag niet vinden via de bovenstaande zoekbalk?

Vul dan het contactformulier in.

Contactformulier

Wil je telefonisch contact?

We zijn bereikbaar op: 0517 432 525

Je kunt ons bellen van maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 16.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Heb je een tip of een klacht?

Ben je niet tevreden over onze dienstverlening of heb je een goed idee of tip hoe we onze dienstverlening of de website kunnen verbeteren? Vul dan het formulier in

Klacht- of suggestieformulier