Nieuws

Laatste nieuws

Meer mensen recht op huurtoeslag in 2020

07-01-2020

De maximale inkomensgrenzen in de huurtoeslag vervallen in 2020. Hierdoor krijgen meer mensen met een inkomen iets boven de huidige maximale inkomensgrenzen mogelijk recht op huurtoeslag. Dat zijn huurders die anders bij extra inkomen alle huurtoeslag aan de Belastingdienst zouden moeten terugbetalen (wat in 2020 niet meer hoeft) en zij die door deze maatregel plotseling wel recht krijgen op huurtoeslag in 2020. Dat betekent dat mensen niet meer ineens van tientallen euro’s huurtoeslag terugvallen naar nul euro. Hiermee verdwijnt de armoedeval. Goed nieuws dus. De nieuwe huurtoeslag 2020 heeft het voordeel dat je bij een beetje extra inkomen niet meteen alle huurtoeslag hoeft terug te betalen. Je houdt, binnen zekere grenzen, recht op huurtoeslag, ook al betekent een hoger inkomen wel dat je minder huurtoeslag zult ontvangen. Bekijk dus waarop je recht hebt en wellicht kom je in 2020 wel in aanmerking voor huurtoeslag terwijl dat in 2019 nog niet het geval was. Meer informatie vind je op de site van de Belastingdienst en kun je een proefberekening maken.

Laatste nieuws

Heb je een vraag?

Kun je het antwoord op je vraag niet vinden via de bovenstaande zoekbalk?

Vul dan het contactformulier in.

Contactformulier

Wil je telefonisch contact?

We zijn bereikbaar op: 0517 432 525

Je kunt ons bellen van maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 16.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur.

Heb je een tip of een klacht?

Ben je niet tevreden over onze dienstverlening of heb je een goed idee of tip hoe we onze dienstverlening of de website kunnen verbeteren? Vul dan het formulier in

Klacht- of suggestieformulier